RUS   EST   
Avaleht Ettevõttest Teabematerjalid Pädevusklassid ja -eksam Lektorid Kasulikud lingid Kontakt
saada sõbrale   print    ostukorv 

Alustasime oma tegevust 1996. aasta mais ja alates juunikuust avasime oma esimese kontori Tartu maanteel AS-i Marat majas. Peagi sai meile selgeks, et ainult kontoriruumidest arenevale koolitusfirmale ei piisa.
AS Marat koolitusruume ega ka suuremat meie koolitusvajadustele vastavat saali ei omanud ja seega otsustasime leida meie firmale sobilikud ruumid. Sobiva suurusega ruumid leidsime AS-ile Teras kuuluvast hoonest aadressil Rannamõisa tee 4. Remontisime ruumid endale sobivaks ja seadsime töökorda ka esimese õppeklassi.
Rannamõisa teel tegelesime elektrialase koolitusega kokku viis aastat.

Neljandal aastal jõudsime järeldusele, et vajame senisest suuremat õppeklassi ja kuna maja ise ja ka maja valdaja tundusid perspektiivitud, otsustasime leida endale sobivamad ruumid.
Alates 2001. a. augustist paiknesime aadressil Tuuliku tee 4C, rentides ruume AS-lt Lembitu E.  Seoses töötajate pere suurenemise ja sellega kaasneva tegevusintensiivsuse vähenemisega tegutsesime vahepeal aastajagu kodukontoris Sauel.
Alates 2008. aasta kevadest tegutseme aadressil Laki 14A, kus meil on nii kontori- kui koolitusruumid. Asukoha valikul lähtusime vajadusest olla klientidele lähedal (kuna piirkonnas paikneb mitmeid elektritööde või elektritarvikute müügi ettevõtteid) ja hea ligipääsetavusega.


Kaart pärineb regio.delfi.ee

tagasi üles
Ajaloost
Koolitusluba


OÜ Ohutusekspert
Laki 14a, 10621 Tallinn
info@ohutusekspert.ee
www.ohutusekspert.ee
Tel: +372 659 8731
Mob: +372 506 7485
Faks: +372 6598730

edge team